Поштоване колегинице и колеге,
Ове године, под слоганом „Мислиш на здравље, мисли на фармацеута“, обележавамо Светски дан фармацеута, 25. септембар.
Свакодневно својим знањем, преданошћу и професионалношћу показујемо и доказујемо колико је важна улога нас фармацеута у унапређењу здравља и добробити грађана.
Зато, нека све нас овај дан додатно подстакне да наставимо да градимо фармацију која инспирише, лечи и покреће свет напред - фармацију која је неизоставан део здравствених стратегија.
Хвала Вам на вашем раду, посвећености и истрајности.
У име Фармацеутске коморе Србије, желим вам срећан Светски дан фармацеута, уз захвалност за све што чините за наше друштво и боље сутра.
С поштовањем,
Славица Милутиновић, дипл. фарм.
Директорка Фармацеутске коморе Србије
Поделите



